O mnie

Maria Stachura Twoja księgowa Lubomierz

Nazywam się Maria Stachura, jestem księgową i właścicielem tego Biura Rachunkowego.

Pragnę zainteresować Państwa moją ofertą i zachęcić do współpracy. Moim celem jest świadczenie przystępnych cenowo, w pełni profesjonalnych usług, dla wszystkich osób oraz podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Oferuję kompleksowe usługi księgowo - podatkowe oraz obsługę kadr i płac.

Aby zapewnić jak najwyższą jakość świadczonych usług pracuję na nowoczesnych, licencjonowanych programach księgowych, dostosowanych do aktualnych przepisów finansowo-podatkowych.

Posiadam 25-letnie doświadczenie w branży podatkowej jak i księgowej. Moja firma posiada polisę obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności.

Ceniąc czas i wygodę zapewniam moim Klientom możliwość osobistego odbioru dokumentów przekazywanych do biura. Pracuję w godzinach dogodnych dla Klienta, również po południu. Gwarantuję konkurencyjne ceny usług oraz fachową i terminową obsługę, indywidualne podejście do każdego Klienta. Jestem na bieżąco z przepisami i cały czas się doszkalam.

Zapewniam zaufanie, bezpieczeństwo i profesjonalizm.

Z poważaniem,

Maria Stachura

Zapraszam do współpracy